All for Joomla All for Webmasters

misyon

TAC Koleji olarak bölgemizde hizmet veren öncelikle özel okullar ve devlet okulları içinde lider okul olmayı hedeflemekteyiz. Kolejlerimizin temel hedefi Amerikan eğitim standartlarını ülkemize getirerek öğrencilerini donanımlı birer birey olarak yetiştirmek ve onlara iyi bir kariyer sağlamak için gerekli altyapıyı hazırlamaktır.

Okulumuz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çizgisinde Türk eğitim Standartlarını çağdaş seviyelere taşıyarak nitelikli, düşünen, okuyan, araştıran, sorgulayan, teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen, değişen şartlara ve koşullara karşı kendisini yenileyebilen, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularına sahip öğrencilerin yetiştiği, özel okul standartlarına sahip Eğitim-Öğretim ortamında, öğrencilerin hayata ve bir üst öğretime hazırlandığı; yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerin birlik içinde ilerlediği bir kurum olmayı ilke edinmiştir.

vizyon

TAC Koleji küreselleşen dünyamıza çocuklarımızı hazırlayan müfredat dışı farklı pek çok konu ve akademik konuların çeşitliliğinden yararlanır. TAC Koleji'nde bizler, öğrencilerimiz için yüksek standartlar oluşturur ve akademik potansiyellerine ulaşmak için ihtiyaçları olan bireysel ilgiyi sunarız.

Okulumuzda; akademik başarının yanı sıra akl-i Selim, kalb-i Selim, zevk-İ Selim sahibi nesiller yetiştirmekle özlenen kültür ve değerlerimizin yeniden gündelik hayata girmesi hedeflenmektedir. Öğrencilerimiz kendinden emin, mantıklı düşünen, bağımsız ama ekip odaklı liderler ve topluluk üyeleri gerektiren zorlu ve küreselleşen gelecek için hazırlanırlar. Keşfetmek, sorgulamak, araştırmak için desteklenerek, kendilerine, dünyaya ve dünyayı paylaştıkları İnsanlara saygı duymayı öğrenirler ve en üst seviyede potansiyellerine ulaşırlar.